Volná místa na letošním posledním jarním FITNESS VÍKENDU 6. – 8. 5.

Jarní pohybově – relaxační víkendový pobyt v osvědčeném hotelu Kras**** v dostupné vzdálenosti od Brna a v překrásném prostředí moravského krasu v obklopení lesů. Hotel Kras*** je našimi účastníky každoročně vysoce hodnocen, tudíž se sem již několikátým rokem vracíme. Výhodou hotelu je kromě nádherného umístění především krásné ubytování v rodinném stylu, perfektní servis, výborné jídlo a v neposlední řadě také nové wellness centrum – bazén, vířivka a sauna, které je účastníkům kromě sauny dispozici po celý víkend neomezeně (saunový večer proběhne v sobotu).

Program víkendu je pestrý, takže  si vybere opravdu každý. Těšit se můžete jak na posilovací lekce (Posilování problémových partií,  Core training ) tak na Body a Mind lekce se zaměřením na zdravotní cvičení (joga, zdravá záda, pilates).  Těšit se můžete také na lekce aqua aerobiku.

Ubytování: Hotel je nově zrekonstruovaný, situovaný u rybníka Olšovce na okraji Jedovnic v klidné zalesněné části s výhledem na vodní plochu s vlastním parkovacím stáním.

2 – 3 (4) lůžkové velmi prostorné pokoje s koupelnou, WC, televizí, Wifi a minibarem. Většina pokojů má velikou terasu s výhledem na vodní plochu. Některé pokoje mají také vlastní vířivou vanu.

Stravování: polopenze – 2 * snídaně podávané formou bohatých švédských stolů a 2 * večeře (pátek jednotné jídlo a sobota výběr ze 2 jídel).

Cvičební program:  Zdravá záda, Pilates, Power joga, Aqua aerobic, Core training, Posilování problémových partií,  Core a stretch, Zumba

7 lekcí za pobyt; přesný rozpis lekcí bude zveřejněn cca 14 dní před začátkem pobytu. Začínáme v pátek první lekcí cca v 17hod. a končíme v neděli cca ve 12 hod.

Cvičíme s pomůckami: Overbally, posilovací gumy, aqua nudle aj.

Wellness:

Bazén a whirlpool – neomezený vstup po celý víkend + sobotní saunový večer

Instruktorský tým:

Daniela Veličková + Nicole Holková + Iveta Cíglerová

Doprovodný program

• Masáže – Zuzka Dočkalová

• Dárečky od partnerů akce + tombola

• Obchůdek s volnočasovou kolekcí italské módy

• Obchůdek se sportovní a zdravou výživou

• Možnost vyzkoušení kvalitních produktů z Aloe Vera

 

(Změna cvičebního i doprovodného programu  vyhrazena)

V ceně: ubytování 2 noci, polopenze, kompletní cvičební program 7 lekcí, zapůjčení pomůcek, neomezený vstup do bazénu a whirlpool po celý víkend,  saunový večer, pobytová taxa, prodloužený nedělní check – out.

Cena:

4 980Kč – cvičící osoba ve 2 lůžkovém pokoji

4 780 Kč – cvičící osoba ve 3 lůžkovém/4 lůžkovém pokoji

 

PLATBY:

  1. Záloha 1.500 Kč – při přihlášení na pobyt  (v hotovosti na recepci fitcentra nebo bankovním převodem – č.ú. na vyžádání)
  2. Záloha 1.500 Kč – 14 dní před začátkem pobytu (v hotovosti na recepci fitcentra nebo bankovním převodem – č.ú. na vyžádání)
  3. Doplatek pobytu se následně hradí až při nástupu na pobyt a to v HOTOVOSTI

STORNO PODMÍNKY:

  •  14 dní před začátkem pobytu – storno poplatek 30%  ceny pobytu.
  •   7 dní a méně – storno poplatek 60% ceny pobytu

 

Veškeré dotazy prosím volejte na tel. +420 737 034 665 – Daniela Veličková

Na Fitness víkend lze vystavit také dárkový poukaz.

Check – in v pátek  možný od 15:00, check out v neděli ve 12:00.

Pro přihlášení na pobyt prosím pište na info@bestgym.cz

Těšíme se na vás 🙂

Komentáře