Let’s #BEACTIVE 2019 – buďte i vy součástí celoevropského projektu

Chcete být více aktivní, ale nevíte, jak začít?  Let´s #BEACTIVE je tu právě pro vás!

Let’s #BEACTIVE 2019 je celoevropská iniciativa,  jejímž cílem je přesvědčit 60.000 neaktivních dospělých osob v 8 různých evropských zemích, aby se více hýbaly a vedly zdravější život. Součástí tohoto projektu je nejen naše republika, ale i naše fitko a součástí můžete být i Vy. 

Proč být více aktivní?

Být aktivnější vám prospěje více, než si myslíte! Výzkumy ukazují, že pokud se budete držet aktivního životního stylu, zlepší se vaše zdraví a sníží se riziko vzniku zdravotních problémů, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, cukrovka a osteoartróza.

Co Vás u nás čeká?

Těšit se můžete na 6 týdenní cvičební program pod dozorem zkušeného odborníka – trenéra.

Kdy se do projektu hlásit?

Hlásit a zahájit  6 týdenní program můžete kdykoli během září.

Jakou formou je možné se hlásit?

Hlásit se můžete na mailu info@bestgym.cz nebo můžete kontaktovat přímo Vámi vybraného osobního trenéra.

Co všechno bude 6 týdenní balíček obsahovat?

  • Balíček obsahuje základní 10 vstupovou permanentku do posilovny pod vedením osobního trenéra. Osobní trenér Vás naučí, jak správně cvičit nejen na posilovacích strojích, ale i s vahou vlastního těla. Po dobu 6 týdnů Vám bude trenér stále k dispozici, seznámí Vás se základními principy cvičení a pomůže Vám také správně nastavit individuální tréninkový plán.
  • Jako bonus od nás dále obdržíte permanentku na 8 vstupů a to zcela ZDARMA. Tuto permanentku můžete využít buď na jakoukoli skupinovou lekci (vybírat můžete z více jak 10 druhů skupinového cvičení a z více jak 40 lekcí každý týden) nebo můžete permanentku využít ke vstupu do posilovny a potrénovat vše, co Vás Váš osobní trenér dosud naučil.
    Kombinací obou permanentek tak docílíte, že budete aktivně cvičit minimálně třikrát týdně po celu dobu celých 6 týdnů.
  • Dále od nás také obdržíte Diář aktivit, Průvodce aktivnějším životem a přístup do aplikace LBF.
  • Součástí balíčku je také vstupní a výstupní měření na přístroji Tanita BC 601, které s Vámi provede Váš osobní trenér na první seznamovací schůzce.
    Cena kompletního balíčku na 6 týdnů činí: 3. 800,-    POZOR!!! není možné prodloužení doby trvání balíčku na víc jak 6 týdnů!!!
Více informací o projektu naleznete na oficiálních stránkách České komory fitness.
Komentáře