Kompletní nabídka víkendových pobytů JARO 2019

Představujeme vám kompletní nabídku jarních víkendových pobytů. Z čeho můžete vybírat?

Vybírat můžete celkem ze 3 termínů (březen, duben, květen) a ze 2 hotelů (hotel Kras**** Jedovnice a Wellness Hotel Panorama, Blansko).

  • V čem se hotely liší?

Hotel Kras**** je menší hotel, který je celý pouze pro nás a jehož kapacita pojme max. 30 účastníků. Součástí hotelu je kromě cvičebního sálu i wellness. Bazén a vířivka je účastnicím k dispozici po celý víkend + se můžete těšit na saunový sobotní večer (vše je již zahrnuto v ceně pobytu).

Wellness hotel Panorama v Blansku je poněkud větší hotel, ve kterém již kapacita obsazenosti není tolik omezená. Účastnicím je také k dispozici wellness centrum (bazén se slanou vodou a vířivka) ale pouze 1 hod za pobyt. Hotel nabízí velikou škálu balneo procedůr, masáží, saunový svět atd. takže se zde opravdu  nikdo nenudí.

  • V čem se jednotlivé pobyty liší obsahově

Březnový joga a fitness víkend je více zaměřen na jogovou tematiku. Setkáte se tu s několika různými podobami lekcí jogy. Kromě lekcí jogy se můžete těšit také na lekce zdravotního charakteru – zdravá záda, pilates, aqua aerobic, core training. I při těchto “pomalých” lekcích se ale pěkně zapotíte

Dubnový a květnový fitness pobyt je již o trošku více dynamický. Ale i zde se setkáte s “pomalými” lekcemi typu power joga, pilates.

  • Jaké jsou jednotlivé termíny pobytů?

22. – 24. 3. 2019 Joga a fitness víkend, Hotel Kras**** Jedovnice

12. – 14. 4. 2019 Fitness víkend, Hotel Kras**** Jedovnice

17. – 19. 5. 2019 Fitness víkend, Wellness Hotel Panorama, Blansko

 

Pro přihlášení na pobyt prosím pište na mail: info@bestgym.cz

Komentáře