Cvičení pro seniory navštívil náš pan starosta Ing. Pavel Tyralík

Středeční CVIČENÍ PRO SENIORY navštívil náš milý pan starosta Ing. Pavel Tyralík, díky kterému mohou senioři z městské části Brno – Žabovřesky dvakrát týdně navštěvovat lekce pro seniory zcela ZDARMA. Jedná se o středeční lekci KONDIČNÍHO CVIČENÍ PRO SENIORY od 10:00 pod vedením Martiny Hoskovcové a čtvrteční lekci ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ PRO SENIORY od 9:00 pod vedením Daniely Veličkové.

Kondiční cvičení pro seniory financované městskou částí Brno – Žabovřesky nabízíme již od roku 2017. Od roku 2018 se seniorům podařilo prosadit si i druhou lekci, která je více zaměřena na zdravotní formu cvičení.

I noví Senioři s trvalým bydlištěm v městské části Brně – Žabovřeskách k nám mohou kdykoli zavítat a cvičení si na vlastní kůži vyzkoušet. Veškeré pomůcky vám na místě zapůjčíme. Potřebujete pouze sportovní oděv, obuv (doporučená na kondiční cvičení) a tekutiny. Lekce jsou otevřené tzv. formou “open class” tudíž mohou senioři chodit cvičit i nepravidelně dle svých časových i fyzických možností. Na lekce není potřeba se předem nahlašovat. Zatím jsme se vždy vešli.

Pokud máte také zájem o CVIČENÍ PRO SENIORY ale bohužel nemáte trvalé bydliště v Brně – Žabovřeskách tak nezoufejte. Právě pro vás jsme vypsali pondělní lekci ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ PRO SENIORY od 9:00 pod vedením Daniely Veličkové. Cena za lekci je 70 Kč.

Vítaní jsou i muži 🙂

Komentáře