Nová dopolední lekce PILATES v pátek od 9:00

Na Vaše přání od února přidáváme do rozvrhu novou dopolední lekci PILATES, a to v pátek v čase 9:00 -10:00.

Stejně jako na pondělní dopolední lekci Pilates, tak i zde nabízíme snížené vstupné pro seniory ve věku 60+ za cenu 70 Kč.

Na lekci se prosím rezervujte on – line na rezervace.bestgym.cz nebo na mob. 775 111 460.

Lektor: Daniela Veličková

na lekci využíváme různé cvičební pomůcky: Bosu, Rollery, činky, Therabandy, Overbally, Toning bally aj.

Cvičení Pilates, vyvinuté J.H.Pilatesem, si klade za cíl propojení a vědomou souhru těla a mysli. Pilates rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Účelem je posílení tzv.Core a získat štíhlé a pevné svaly v nenásilné formě. Cviky jsou navrženy tak, aby pracovaly menší svaly, které napomáhají větším svalům a zároveň danou oblast protáhly. Přestože se jedná o low impact cvičení, jde o cvičení velmi intenzivní.
Pilates metoda je vhodná, bezpečná a účinná pro udržování tělesné kondice v jakémkoliv věku. Klade důraz na posílení břišních svalů jako opory pro páteř, což potřebují zejména pacienti s bolestí zad. Učí používat tělo takovým způsobem, který nevyvolává nadměrné napětí a přetěžování.
Posiluje důležité svaly, chránící nosné klouby – především kyčle a kolena.
Pilates je určen sportovcům, lidem s chronickou bolestí zad, lidem s nadváhou, lidem s opakovaným napěťovým zraněním, lidem trpícím stresem, lidem se zájmem o prevenci osteoporózy, umělcům, tanečníkům a široké veřejnosti. Přijďte i vy vyzkoušet tento druh cvičení! Cvičíme naboso.

 

Komentáře