Nově otevřená WORKOUT ZÓNA

A je to tady. Dlouho očekávaný a chystaný projekt ,,Workout zóna” je konečně připravený.
V úvodu bychom chtěli extrémně poděkovat KingsBox KingsBox Česko a Bcrossgym za spolupráci při realizaci tohoto projektu. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní a profesionální vybavení nám byli schopni dodat. Od značky KingsBox u nás najdete:

• Monstrózní klec MIGHTY DOUBLE CX-35
• 3x všestrannou osu DARK KNIGHT BAR (vzpírání a powerlifting)
• Bumper kotouče špičkové kvality ROYAL BUMPER PLATE
• Speciální osu GOBLET SAFETY BAR
• Trap bar a možností otočných madel a landmine HYBRID BAR 2.0
• Platformu pro Hip thrusty ROYAL HIP THRUSTER
• Drobnosti jako nástavec na Landmill
MIGHTY RIG LANDMINE, podložku pod paty SQUAT RAMP a nebo 2x kruhy BLACK RINGS

Vybavení je opravdu extrémně odolné a precizně zpracované. Sami jsme museli uznat, že kvalitou místy předčí i samotný Rogue.
My jsme z vybavení nadšení a věříme, že se Vám bude v naší nové Workout zóně líbit.
Dále v zóně naleznete také nový Echo bike od Rogue.
Jedná se o verzi klasického Air Bike (neboli Assault bike) s tím rozdílem, že madla jsou z masivního kusu železa. To zajišťuje extrémní pevnost a spolehlivost. Samotná pověst značky Roque snad dopoví zbytek.
Určitě se nebojte Echo bike vyzkoušet. Dáme Vám malý tip na workout:
• EMOM (každou minutu)
– 3 Calorie Echo bike
– 10 Push ups (kliky)
Udělejte oboje a zbytek minuty je Váš odpočinek. Zkuste takto odjet 6 minut.
V Best gymu věříme v kvalitu a nikoliv v kvantitu, proto v naší nové zóně naleznete kvalitní gumovou podlahu 1. třídy a..za tím si stojím.

PROČ?

Protože to bylo třeba. Svět fitness se vyvýjí a my jsme Vám chtěli přinést něco nového.
Bohužel na úkor našeho krásného squashe. Věřte nám, a to zcela upřímně, že nám bude velmi chybět. Jinou možnost jsme bohužel neměli. Nemáme kam jinam rozšiřovat.
Můžeme se nyní společně těšit na zajímavé cviky, možnost ve fitku trénovat a rozvíjet více konceptů než pouze kulturistiku: Calistheniku (cvičení s vlastní vahou), weightlifting (olympijské vzpírání), CrossFit (v omezené míře), powerlifting (silový trojboj) a nebo všechno zároveň! .. což je vlastně CrossFit. 🤔
Nyní u nás mohou bez problému zahájit přípravu i sportovci a atleti z jiných odvětví (#offseason) jako je fotbal, basketball, hokej,..
Jsme pevně přesvědčeni, že dodat tento koncept Best Gymu byl ten správný krok vpřed a že si ho společně s námi užijete.

PRAVIDLA

Ano ano, my víme.. Nikdo je nemá moc rád. Ale uznejte, že stanovit určité hranice nám pomůže uchovat v posilovně pořádek a všichni se budeme v Bestku cítit lépe. Proto si dovolíme sepsat pár základních pravidel pro naši novou Workout zónu.
1) Chovejte se k vybavení s úctou
Jasně, ono dost vydrží. Proto jsme ho chtěli. Ale také bychom byli rádi, aby nám, všem, vydrželo co možná nejdéle. Činku vždy pokládáme do stojanu s respektem, netestujeme její odolnost mlácením. Vybavení používáme na cviky k nim určeným. Zajistíme tak dlouhou životnost vybavení.
2) Uklízíme po sobě. Vše v zóně má své místo. Na osy je stojan na zdi, na gumičky vyhrazený prostor. Magnesium prosím nepoužívejte na hrazdy, pouze na osy!!
3) Respektujeme ostatní. On se v té kleci dá odjet celý trénink. My to víme. Vy to víte. Ale budeme rádi, když si prostor bude moci vyzkoušet každý. Proto Vás žádáme o jistou sebereflexi a empatii.
Děkujeme za přečtení a těšíme se na zpětnou vazbu, jak se vám v nové workout zóně cvičí 🙂
Tým Best Gym Horova
Komentáře