NOVINKA v rozvrhu – lekce TRX + POSILOVÁNÍ

!!! NOVINKA v rozvrhu sálových lekcí.
Již avizované lekce TRX + POSILOVÁNÍ, na které jsme vás již s předstihem namotivovali, startují již příští týden, tj. od 17. 9. 2018
V rozvrhu se s lekcí setkáte hned v pondělí ráno v 7:15 s Danielou Veličkovou.
Dle zájmu bude nabídka lekcí dále rozšířena   Rezervace již běží na: rezervace.bestgym.cz
Co si pod lekcí TRX + posilování představit?
Jedná se o posilovací lekci s využitím závěsného systému TRX: Total-Body Resistance Exercise (= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.

Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

3 základní výhody TRX: „all body all time“ (pořád pracuje celé tělo), snadná nastavitelnost zátěže (uděláš malý krůček dopředu nebo dozadu a zátěž se výrazně změní) a tělo lze snadno procvičit v 3D prostoru (volnost pohybu při závěsu v jednom bodě je takřka neomezená).

Ke cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku. TRX cvičení celkově zlepšuje fyzickou kondici, posiluje CORE – střed těla, tvaruje postavu. Není omezeno věkem ani kondicí, dá se využít i jako skvělý doplněk fitness nejen pro ženy v kombinaci s aerobním cardio tréninkem.

V lekci TRX + posilování se setkáte i s jinými doplňujícími pomůckami, jako jsou činky, gumičky, Bosu, rollery, gym bally aj.

Komentáře