ON-LINE videa – děkujeme za vaši podporu

Milí sportovci 🏋❤️🧘‍♀️
už je nám po společně strávených chvílích ve fitku opravdu velice smutno a věříme, že i vám pravidelný pohyb a kontakt se stejně báječně naladěnými lidmi velice chybí.
Světlo na konci tunelu, kterým byla naděje, že bychom se již od 1. 2. mohli v rámci změn v systému PES setkávat byť ve značně omezeném provozu, se bohužel smetla ze stolu 🙁
Situace je nyní již opravdu zoufalá až kritická, ale bojujeme 🙂

💪🧘‍♀️🏋️‍♀️

Jediná možnost jak s Vámi i nadále zůstat v kontaktu je prostřednictvím on – line videí, která pro vás stále aktivně natáčíme a která nás jako jediná povolená aktivita drží nad vodou. Moc vám tedy děkujeme, že nás podporujete a cvičíte s námi i v novém roce formou ON-LINE.

 

Online portál plný videí pro váš domácí trénink s našimi lektory a trenéry naleznete na: https://online.bestgym.cz/
  • Aktuálně zde naleznete přes 40 videí rozdělených do 9 sekcí (Joga, Pilates, Zdravá záda, Core training, Interval workout, Posilování, Kardio, Warm up, strečink)
  • Jednotlivá videa jsou koncipována tak, abyste si z nich mohli sestavit svůj libovolný trénink podle preference typu cvičení, délky tréninku či výběru lektora.
  • JAK ZAČÍT? Stačí vyplnit objednávkový formulář. Po uhrazení měsíčního členství 350 Kč Vám na váš mail přijdou přihlašovací údaje pomocí kterých se přihlásíte na tento web a nadále již budete pouze neomezeně čerpat měsíční přístup ke všem videím.
  • Každý týden přidáváme nová videa, ale zároveň ponecháme i ta starší, takže se k nim můžete kdykoli libovolně vrátit.
  • Váš trénink tak může být pokaždé zcela jiný, takže Vás cvičení doma bude bavit.
  • Platba možná online bankovním převodem(ihned) nebo kartou online.
Děkujeme za Vaši podporu, která nám opravdu nesmírně pomáhá 🙂

 

S pozdravem a přáním krásného dne a pevného zdraví,
za tým Best Gym Horova Daniela
 🙏❤️☺️
Komentáře