Registrace a tvorba rezervací v novém rezervačním systému

  • Registrace do nového rezervačního systému:

Stále nejste v novém rezervačním systému zaregistrovaní? Je to snadné  na stránce rezervace.bestgym.cz kliknete vpravo nahoře na REGISTROVAT. Vyplníte základní údaje: jméno, příjmení, email, telefon, heslo a zaregistrujete se. Na Váš email Vám přijde potvrzovací odkaz. Poté, když ho potvrdíte se již můžete do svého profilu vesele přihlásit a rezervovat si své oblíbené lekce nebo squash až na 2 měsíce dopředu a své rezervace spravovat. Je to opravdu velmi snadné. Registrace vám výrazně urychlí čas při tvorbě rezervací.

  • Vyhledávání a tvorba rezervací:

Sálové lekce můžete v novém rezervačním systému vyhledávat dvěma způsoby: podle názvů lekce (např. vyfiltrujete si pouze lekce pilates) nebo podle sálů, kde vždy uvidíte konkrétní nabídku všech lekcí na daný den. Kliknutím na požadovaný den se Vám zobrazí nabízené lekce na daný den. Poté jen na lekci kliknete a dáte rezervovat.

  • Rušení rezervací:

Své rezervace můžete stornovat ve svém profilu, nebo můžete zavolat na recepci fitcentra. Rezervace lze ale rušit nejpozději 6 hodin před začátkem rezervace. Své rezervace prosím nerušte přes e-mail.

  • Zapomenuté heslo

Nemůžete si vzpomenout na své heslo? Nevadí. Na stránce rezervace.bestgym.cz klikněte vpravo nahoře na PŘIHLÁŠENÍ a dále úplně dole klikněte na OBNOVIT SI PŘÍSTUP KE SVÉMU ÚČTU. Dále pokračujte dle instrukcí k obnovení hesla.

 

 

Komentáře