Středeční lekci POWER JOGY přebírá již naplno Nikča Světlíková

Nové lektorské obsazení lekce POWER JOGY ve středu v čase 19:30 – 20:30.

Od září přebírá středeční lekci POWER JOGY již naplno Nikča Světlíková místo Lucky Pasekové, se kterou se v tuto chvíli můžete potkávat již pouze na jogových speciálech, zástupech a také na víkendových pobytech.

Nikču Světlíkovou si jistě pamatujete z loňského rozvrhu ze čtvrteční lekce, kterou pravidelně vedla a také z občasných zástupů na lekcích Pilates, což je její další specializace.

Proč vyzkoušet lekci POWER JOGY?

POWER JOGA představuje dynamický styl cvičení jogy, který efektivně zapojuje celé tělo. V lekci dochází k protažení svalových skupin, které jsou běžně zkrácené, tvarují se problémové svalové partie, upravuje se množství podkožního tuku a účinně se vyrovnává svalová nerovnováha. Správné cvičení také podporuje a upravuje správné fungování vnitřních orgánů, pomáhá proti bolestem zad, uvolňuje páteř, a zlepšuje správné držení těla i celkovou fyzickou kondici.

Lekce Power jogy je také vhodná při alergických a astmatických potížích, jelikož se napravují špatné dýchací stereotypy a celkově odbourává stres a napětí. Přijďte i Vy se uvolnit a udělat něco pro své zdraví! Cvičíme naboso.

Komentáře