Lekci TRX + POSILOVÁNÍ přebírá od února Marťa Hoskovcová

Lekci TRX + posilování přebírá od února nově Marťa Hoskovcová.

Co od lekce TRX + posilování můžete očekávat?

Jedná se o posilovací lekci s využitím závěsného systému TRX: Total-Body Resistance Exercise (= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách. Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

3 základní výhody TRX jsou následující „all body all time“ (pořád pracuje celé tělo), snadná nastavitelnost zátěže (uděláš malý krůček dopředu nebo dozadu a zátěž se výrazně změní) a tělo lze snadno procvičit v 3D prostoru (volnost pohybu při závěsu v jednom bodě je takřka neomezená).

Ke cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku. TRX cvičení celkově zlepšuje fyzickou kondici, posiluje CORE – střed těla, tvaruje postavu. Není omezeno věkem ani kondicí, dá se využít i jako skvělý doplněk fitness nejen pro ženy v kombinaci s aerobním cardio tréninkem.

V lekci TRX + posilování se setkáte i s jinými doplňujícími pomůckami, jako jsou činky, gumičky, Bosu, rollery, gym bally aj.

Lekce je vhodná pro muže i ženy. Každý cvičenec si úroveň obtížnosti lekce volí sám. Nutná sportovní obuv.

Komentáře